توهین حامیان جلیلی به محسن رضایی

حمله مجدد حامیان جلیلی به رضایی: مرده باد زندگی!

انتخاب : یک هفته پس از توهین کم سابقه در سایت رجانیوز به فرمانده هشت سال دفاع مقدس، این سایت که خود را از حامیان اصلی دکتر سعید جلیلی معرفی می کند، این بار با عبور از مرز توهین و تمسخر، ضمن حمله مجدد به دکتر محسن رضایی به تخریب این کاندیدای ریاست جمهوری پرداخت.

به گزارش خوزنا، سایت خبری رجانیوز، فیلم انتخاباتی دکتر رضایی را که موضوع اقتصاد را به عنوان مسأله اصلی قلمداد کرده و به بیان اهم مسائل اقتصادی دهه چهارم انقلاب اسلامی نظیر راهکارهای افزایش اشتغال و معضلات ناشی از بی توجهی دولتها به حل مشکلات اقتصادی پرداخته بود، «سیاه نمایی» و «نمایش فلاکت» دانست و ضمن انتقاد از صداوسیما به خاطر پخش صدای مردم و صدای زندگی در این مستند مردمی، خواستار سانسور بیش از پیش نظرات مردم در صداوسیما شد و عملاً در برابر شعار «زنده باد زندگی»، شعار «مرده باد زندگی» را سر داد.

رجانیوز، همچنین در رفتاری تأمل برانگیز، کوشید حمله به برنامه اقتصادی محسن رضایی را به سخنان رهبر معظم انقلاب متصل کند. این در حالی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز مهم و پایانی سخنرانی سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در 14 خرداد 1392، با تأکید بر اینکه «امروز مسأله اصلی ما مسأله اقتصاد است»، اظهار داشتند: «اگر اقتصاد درست شود، دشمن بی‌دفاع می‌ماند» و غلامعلی حدادعادل نیز با تأکید بر تخصص اقتصادی محسن رضایی، گفته بود: «تنها اقتصاددان در بین ما نامزدهای انتخابات، جناب آقای دکتر رضایی است».

سایت خوزنا می افزاید: به نظر می رسد بخشی از حامیان سعید جلیلی می کوشند با پرخاشگری، محسن رضایی را به خاطر پخش صدای مردم در مستند تبلیغاتی خود، تخریب کنند.

رجانیوز که نمی تواند خشم خود را از رأی قابل توجه محسن رضایی در بین خانواده شهدا و ایثاگران کتمان کند، می نویسد: «به طور خلاصه مستند "محسن رضایی" را می‌توان این‌چنین توصیف کرد: "پدر شهیدی که با گریه فریاد می‌زند «به حضرت عباس بیچارم کردند»".

اشاره رجانیوز به بخشی از فیلم است که پدر پیر 3 شهید دفاع مقدس در شهرستان نفتخیز آغاجاری، ضمن صحبت با رضایی، از بیکاری فرزندان تحصیل کرده اش گلایه می کند.

گفتنی است هفته گذشته نیز سایت رجانیوز مطلبی با عنوان موهن «من محسن رضایی چند من است» را به مخاطبان عرضه کرد که با لحن تمسخرآمیزی دستهای محسن رضایی را «بزرگ و عشایری» دانسته و نمایش دستهای وی را «نافرم» ارزیابی کرده و از وی خواسته اند دستهای عشایری اش را مخفی کند و به نحوی از نمایش دست‌های خود در برنامه های تلویزیونی جلوگیری کند.

ستاد محسن رضایی: توهین کنندگان به اقوام ایرانی و کاندیداهای رقیب از این کار دست بکشند

معاون سایبری ستاد مرکزی محسن رضایی گفت: این بار، هیچ کمپین انتخاباتی ای از توهین و تحقیر رقبا سود نخواهد برد.

به گزارش دولت فراگیر، اسکندر صالحی معاونت سایبری ستاد مرکزی محسن رضایی با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه اخلاق گرایی در رقابت انتخاباتی به رویکرد مسلط کاندیداها تبدیل شده است و این نشان می دهد که همه از انتخابات گذشته درس های لازم را گرفته اند.

بنابر این گزارش وی افزود: در حالی که اخلاق یکی از قربانیان اصلی انتخابات گذشته بود، اما در مناظره روز گذشته همه مشاهده کردند که کاندیداها علی رغم اختلاف نظر و تلاش برای نقد جدی رقبا در چارچوب اخلاق مناظره و گفتگو با هم سخن گفتند.

معاون سایبری ستاد مرکزی محسن رضایی در ادامه گفت، رویکرد ستادهای انتخاباتی و هواداران دکتر رضایی، مثل انتخابات سال 88 حرکت در چارچوب ارزش های اخلاقی است. ما تاکنون هم در سایت رسمی ستاد و هم در رادیو صدای زندگی به این اصل پایبند بوده ایم و در آینده هم بدان ملتزم خواهیم بود و خوشحالیم که دکتر رضایی در این انتخابات در التزام به اخلاق تنها نیستد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد، معدود افرادی هم که می کوشند با توهین به اقوام ایرانی و یا کاندیداهای رقیب به کسب رای بپردازند از این کار دست بکشند زیرا در این دوره دیگر کسی به توهین کنندگان و تخریب گران اقبال نشان نخواهد داد.

منبع:entekhab.ir

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.