تاريخ : | | نویسنده : sunny-night

جان کری هنگام برکناری مرسی کجا بود؟ +عکس

سخنگوی وزیر امور خارجه آمریکا سرانجام مجبور شد اعتراف کند همزمان با آشوب ها در مصر که در نهایت به برکناری مرسی منجر شد سرگرم تفریح بر روی قایقش در جزیره ای واقع در ماساچوست آمریکا بوده است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، در حالیکه مصر به شدت دچار تحولات تازه است و تعداد کشته ها و تلفات درگیری ها در این کشور رو به افزایش است، بسیاری از مردم آمریکا از اینکه وزیر امور خارجه کشورشان بدون توجه به مسائل بین المللی سرگرم گذراندن تعطیلات است، شگفت زده شده اند.

 

تصاویر جدید از جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا به همراه خانواده اش سوار بر قایقی در آب های جزایر "نانتوکت" در ماساچوست آمریکا در چهارم ژوئیه در حالی منتشر شدند که مصر با بحران داخلی و سرنگونی محمد مرسی، رئیس جمهوری مخلوع این کشور رو به رو بود.

 

وزارت امور خارجه آمریکا اینکه کری بدون توجه به اوضاع خاورمیانه سرگرم قایق سواری و خوشگذرانی بوده را رد کرد و سخنگوی وق گفت: وزیر خارجه برای مدت کوتاهی روی قایق بود، اما در تمام مدت روز به شدت بر بررسی مسائل خاورمیانه در دیدارش با باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا تمرکز داشت.

 

وی افزود: هرگونه گزارش مبنی بر اینکه جان کری تمام مدت بر روی قایق مشغول تفریح بوده کاملا نامعتبر و غیرواقعی است.

پاتریک گریفین، استراتژیست جمهوری خواه می گوید، فکر می کردم که جان کری با شنیدن اوضاع مصر گشت و گذار خود را کنار می گذارد و به بررسی مساله می پردازد.

 

با وجود تاییدیه های موجود مبنی بر قایق سواری جان کری، معاونان وی تاکید دارند که وزیر امور خارجه آمریکا با رهبران جهان تماس تلفنی داشته و در نشست های کاخ سفید پس از سرنگونی مرسی شرکت کرده است.

سخنگوی کری گفته که وی حین گذراندن تعطیلات روز استقلال آمریکا به صورت تلفنی با رهبران اسرائیل، مصر، نروژ، قطر و امارات گفت وگو کرده است.

یکی از معاونان وی اما تایید کرد که هیچ یک از تماس های تلفنی حین قایق سواری صورت نگرفته است.

 

جان کری پیشتر نیز به خطر قایق سواری در جریان بروز مشکلات مورد انتقاد قرار گرفته بود. در جریان مبارزات انتخاباتی 2004 زمانی که شکست وی در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد وی در حال موج سواری بود.

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

ایسنا

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.