تاريخ : | | نویسنده : sunny-night
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تداخل در وظایف شورای عالی امنیت ملی را علت منتفی شدن تشکبل هیات ناظر بر توافق ژنو در مجلس خواند.

منصور حقیقت پور در گفت وگو با خانه ملت، درباره منتفی شدن تشکیل هیأت تخصصی نظارت بر اجرای توافقنامه ژنو، گفت: تشکیل هیات نظارت بر اجرای توافقات ژنو تنها یک پیشنهاد بود، زیرا درجلسه روز گذشته هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس چنین موضوعی مطرح نشد و حتی درصحن کمیسیون هم اعضا به طور دقیق از این موضوع اطلاع نداشتند.

نماینده مردم اردبیل، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برخی نمایندگان پیشنهاد تشکیل هیات ناظر بر اجرای توافقات ژنو را رسانه ای کردند، بدون آنکه این بحث در کمیسیون تصویب شود.

وی، تصریح کرد: ایده ها و برنامه ها پس از طرح در هیات رئیسه باید در صحن کمیسیون تصویب شوند، برهمین اساس اعضا با تشکیل هیات نظارت بر اجرای توافق‌نامه ژنو مخالفت کردند.

این نماینده مردم درمجلس نهم در پاسخ به این پرسش که آیا تشکیل هیات نظارت بر اجرای توافقات ژنو ضروری است، تصریح کرد: نباید سازوکارهای موجود در نظام را تغییر داد، نظارت وکنترل بر اجرای توافقات هسته ای بر عهده شورای عالی امنیت ملی است، درحال حاضر مجلس شورای اسلامی دراین باره در مدار تصمیم گیری نیست؛ تشکیل این هیات ونظارت بر اجرای توافقات ژنو تداخل دروظایف شورای عالی امنیت ملی است.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه منتفی شدن تشکیل هیات ناظر بر توافقات هسته ای ارتباطی با حضور عراقچی درجلسه روز گذشته کمیسیون ندارد، گفت: عراقچی طبق معمول با حضور در کمیسیون درباره مذاکرات به نمایندگان گزارش و به پرسش های نمایندگان پاسخ داد.

روز گذشته سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس از تشکیل هیات تخصصی نظارت بر اجرای توافق ژنو در مجلس، خبر داد، این درحالی است که یک عضو دیگر کمیسیون گفت که تشکیل این هیات در مجلس فعلا منتفی است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.