هاشمی رفسنجانی,انتخابات ریاست جمهوری92

ادعای الحیات: حمایت آیت الله سیستانی و بیت ایشان از کاندیداتوری آیت الله هاشمی/ فرزند آیت الله سیستانی: به نفع مردم خاورمیانه است/ نظر مثبت 7 چهره سرشناس حوزه در مورد هاشمی

الحیات مدعی شده که «آیت الله مکارم شیرازی، آیت الله جوادی آملی و آیت الله هاشمی شاهرودی و اعضا جامعه مدرسین مانند اقای ابراهیم امینی، رضا استادی، امامی کاشانی و محمد مومن بر روی کاندیداتوری هاشمی نظر مثبتی دارند»

درحالیکه پیشتر دفتر آیت الله سیستانی، حمایت علنی از کاندیداتوری آیت الله هاشمی را رد کرده است، روزنامه فرامنطقه ای الحیات به نقل از منابعی که با آیت الله سیستانی دیدار کرده بودند ، مدعی حمایت ایشان از کاندیداتوری آیت الله هاشمی رفسنجانی شده است.

این منابع همچنین با محمد رضا سیستانی فرزند این مرجع عالیقدر شیعه دیدار کردند. او معتقد بود که پیروزی هاشمی می تواند انعکاس مثبتی بر روی وضعیت حاکم در منطقه چه در عراق و چه در سوریه و خلیج فارس داشته باشد.

به گفته ی فرزند آیت الله سیستانی، این انعکاس به دلیل تجربه سیاسی وسیع هاشمی است که او را قادر به حل مشکلات پیش آمده در منطقه می کند که در نهایت به نفع مردم تمام خاورمیانه است.

الحیات در ادامه مدعی شده نظر حوزه علمیه قم درخصوص هاشمی این است که وی کاندیدای مناسب و اصلح در زمان حاضر می باشد .

این روزنامه فرامنطقه ای، اشاره کردند که آیت الله مکارم شیرازی، آیت الله جوادی آملی و آیت الله هاشمی شاهرودی و اعضا جامعه مدرسین مانند اقای ابراهیم امینی، رضا استادی، امامی کاشانی و محمد مومن هستند.

به نوشته الحیات، موضع مراجع مذهبی فاکتور بزرگی در انتخابات است که بر روی رای دهندگان در ایران تاثیر دارد چراکه دکترین تقلید در شیعه وجود دارد./انتخاب

 

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.